Online Rezervasyon
Foçamor Hotel Whatsapp

HAKKIMIZDA

0
ODA
HAKKIMIZDA

Foçamor Otel

2016 yılının haziran ayında Kavs İnşaat ve Turizm Tic. San. A.Ş. bünyesinde renovasyon çalışmaları tamamlanarak hizmet vermeye başlayan Foçamor; mimarisi, özgün bir zevkle döşenmiş konforu zarafetle buluşturan odaları, eşsiz teras manzaralı kahvaltısı ve dünya kahvelerinin sunulduğu kafesiyle, sizlere muhteşem bir tatil deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

İç mimarisinde Foça taşının ve Foça’nın tarihsel rengi morun ölçülü bir şekilde kullanıldığı Foçamor’da, birbirinden farklı özelliklerde 5 tip olmak üzere toplam 10 oda bulunmaktadır. Odalarda konukların konforu ve ihtiyacına yönelik her türlü detay düşünülmüş ve uygulanmıştır. Konseptine dahil olan kahvaltıyı ve isterseniz ekstra olan yemekleri, eşsiz panoramik Yenifoça manzaralı terasındaki restoran ve bar bölümünde sunan Foçamor, kahvaltısının zenginliği ve ev yapımı yemekleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Yakın zamanda zemin katındaki kahve eviyle de hizmet vermeye başlayan Foçamor’ da, dünya kahveleri ve Türk kahvesinin her çeşidinin tadına bakılabilmekte ve kahve çekirdekleri satın alınabilmektedir. 


İlk günden bugüne, yüksek bir kalite ve temizlik standardında ve aile ortamı sıcaklığında hizmet veren Foçamor, ağırladığı sayısız konuğun memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve işini iyi yaptığını aldığı geri bildirimlerle görmektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM

Günlük Oda Temizliği

Temizlik ve hijyene önem veriyoruz, tüm odalar isteğinize göre günlük temizlenmektedir.

Neden FOÇAMOR?

  • 5 yıldızlı otel kalitesinde butik hizmet anlayışı
  • Konforlu ve temiz odalar
  • Eşsiz teras manzarası ile kahvaltı
  • Plaja yürüme mesafesi ve merkezi konum
  • Kahve Evi (Dünya kahveleri ve Türk kahvesini sizin için taze çekip, demliyoruz.)
  • Restoran Alanı (Yenifoça’yı yüksekten izlemek için sizleri terasa bekliyoruz.)
  • Queen size yatak (Sizlerin konforlu bir konaklama geçirmesini önemsiyoruz.)
    Wi-Fi (Sizler için otelin her yerinde en iyi WiFi bağlantısını sağlıyoruz.)

Online Rezervasyon Talebi

En iyi fiyatlar için online rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.